Vďaka našim 25 ročným skúsenostiam a KNOW-HOW ktoré sme za ten čas nadobudli, si dokážeme poradiť aj s tými najnáročnejšími požiadavkami načich klinetov. Náš skúsený VÝVOJÁRSKY TÍM a možnosť okamžitého testovania prototypov poskytuje potrebnú efektivitu na výrobu obalových riešení na mieru.
Pri výrobe používame špičkové TECHNOLÓGIE, moderné stroje a zariadenia, vďaka ktorým dokážeme vyrobiť produkty na vysokej kvalitatívnej úrovni a presne podľa zadaní našich klientov.
Východiskovým bodom je pre nás zadanie klineta, ktoré si podobne vyšpecifikujeme v diskusii. Potrebujeme vedieť funkciu obalu – jeho účel, požadovanú odolnosť, štandard a pod. Prvým krokom je vždy analýza požiadaviek a výskum. Potrebujeme k tomu vzroku produktu, pre ktorý je obal určený, alebo ešte lepšie, 3D dáta produktu.
Po dôkladnom priekume nasleduje vývoj produktu. Začíname návrhom dizajnu, ktorý je potom prepracovaný do detailného technického plánu s konštrukčným a materiálovým riešením. Náš kreatívny vývojový tím na to využíva softvéry ako je 2D/3D CAD, systém Solid Works, pre návrh potlače nám slúži Adobe illustrátor a Corell Draw. Neodmysliteľnou súčasťou vývoja sú tiež priebežné konzultácie s klientom.
Keď je návrh hotový, vyrobíme podľa neho prototyp – prvú vzorku, ktorá prechádza testovaním. Na základe zistení sa produkt upravuje, zdokonaľuje a optimalizuje. Proces opakujeme, kým nedospejeme k optimálnemu riešeniu. Pokiaľ máme nápady na vylepšenie obalu z hľadiska úspory materiálu, skladnosť, ekologickosť či ekonomickosť, proaktívne klientovi predkladáme naše inovatívne návrhy oproti pôvodnej požiadavke.
Po vychytaní všetkých nedostatkov klient odsúhlasí finálne riešenie a môže sa spustiť systematická výroba produktu. Podľa potreby vieme dodatočne k základnému obalovému riešeniu vyvinúť a vyrobiť jeho ďalšie vymeniteľné súčasti, ako sú texilné inserty, či vnútorné fixácie. Pre stabilných zákazníkov vieme na základe rámcovej zmluvy na ročné odberové množsvá alebo s prísľubom odobratia tovaru, zabezpečiť výrobu obalov do zásoby na sklad.
Projekt je spolufinancovaný z Európskeho fondu regionálneho rozvoja
Názov projektu: Zníženie energetickej náročnosti haly H1